چهار ستاره مانده به صبح

شروع یک رؤیای نو

داشتم خبرهای ایبنا را مرور می‌کردم که صدقه‌سرِ تبلیغِ سه‌گوشِ کنار صفحه به وب‌سایت اولین جشنواره‌ی کتاب مجازی رسیدم. گویا، یک شرکتی به نام کتاب بین با وزارت ارشاد و مؤسسه‌ی خانه‌ی کتاب دارند این جشنواره را برگزار می‌کنند. چرا؟ محضِ توجه به رسانه‌ها و شبکه‌ها و سایت‌ها و فروش‌گاه‌های آنلاین که برای ترویج کتاب و کتابخوانی فعالیت می‌کنند. قرار است مردم به شرکت‌کننده‌ها در گروه‌های مختلف رأی بدهند و دست‌آخر، برنده‌ها جایزه می‌گیرند. چی؟ هنوز هیچی نگفته‌اند.

خُب، این مقدمه به نیّت اطلاع‌رسانی بود که بگویم همچی جشنواره‌ای راه افتاده و اگر دوست دارید از عالم کتاب و کتاب‌خوانی در فضای مجازی باخبر شوید، یک پرسه‌ای بزنید این‌جا. نشانی کتاب‌فروشی‌های آنلاین را پیدا می‌کنید. اپلیکیشن‌های مرتبط با کتاب را می‌شناسید. سایت‌های ناشران و فعالان ترویج کتاب‌خوانی را می‌بینید. بعد هم اگر دوست داشتید، در رأی‌گیری و انتخاب بهترین‌های کتاب در فضای مجازی شرکت کنید. به کی رأی بدهید؟ مثلاً به چهار ستاره مانده به صبح که هشت سال است رفیقِ من و شما بوده.

پ.ن)؛ برای رأی دادن باید ابتدا در سایت ثبت‌نام کنید و عضو شوید و بعد، رأی بدهید. اگر دلتان می‌خواهد به وبلاگم رأی بدهید، بروید این‌جا و این‌جا. ممنون.

۱ دیدگاه نوشته شده است! »

  1. حامد اویسی در 15/11/14 گفت:

    ممنون بابت اطلاع رسانی. به وبلاگ خوبتون رای میدم حتما.

دیدگاه خود را ارسال کنید