چهار ستاره مانده به صبح

شروع یک رؤیای نو

محض ِ رفع نگرانی از خاطر ِ دوستان و آشنایانِ پی‌گیر بابت سرنوشتِ رتبه‌ی ما در کنکور، می‌نویسم که ما مُجاز شده‌ایم به انتخاب رشته با رتبه‌ای که یک هم دارد. منتها، تک رقمی نیست! نتیجه هم کلّی خلاف انتظارم بود. یک‌جور شوک! اگر راضی‌تان می‌کند دانستن‌اش، گریه‌ هم کردم. خیلی. ولی، به شدّت پررو هستم. گیرم، آقای خانه‌ی هنر بگوید عجب اعتماد به نفسی داری دختر! راستش، انتخابِ رشته‌های شبانه، غیرانتفاعی یا دانشگاه‌های شهرستان مقدور نیست برایم درحالی‌که، احتمال قبولی در رشته‌های دوره‌های روزانه‌ی دانشگاه‌های تهران هم زیادی بعید است از رتبه‌ام! با این حال، من کار خودم را می‌کنم؛ به ترتیبِ علاقه‌ام همه‌ی صد خانه را پُر می‌کنم با حوصله. ماشینِ تصحیح اگر توانست! و دلش آمد!! مرا قبول نکند!!! که آن‌وقت باید برود به جهنّم دانشگاه و درس و مابقی. من ولی، همچنان پابرجا هستم.

۱۱ دیدگاه نوشته شده است! »

 1. ساماسا در 08/08/05 گفت:

  سلام.
  خوشحالم که مجاز شدی.از گریه‌ات هم تعجب نمی‌کنم چون این روز ها همه دارن گریه می‌کنند البته به جز تعداد خاصی.کار خیلی خوبی می‌کنی که ۱۰۰ خونه رو پر می‌کنی.امیدوارم پست قبولی و خوشحالیتو ببینم.
  موفق باشی. بای

 2. صدرا در 08/08/05 گفت:

  سلام. این همتی که من در شما سراغ دارم بسیار وثیق تر از این حرف هاست. بی تعارف و شوخی می گویم همیشه این کوتاه نیامدنتان برایم الگو و نشانه بوده است.

 3. سارا در 08/08/05 گفت:

  هیچی!

 4. فاطمه در 08/08/05 گفت:

  سلام خسته نباشید.منم مثل آقا صدرا شما رو تحسین می کنم.آفرین . امیدوارم در تمام مراحل زندگی همیشه موفق باشی.

 5. سارا کوانتومی در 08/08/05 گفت:

  ایشالا قبول می شی. نگران نباش.
  راستی خیلی هم از شبانه نترس. خیلی وام می دن. باقیش هم ایشالا جور میشه.

 6. سولوژن در 08/08/05 گفت:

  عاقبت به خیر شوی!

 7. آرزو در 08/08/05 گفت:

  موفقی

  همین حالا هم!

 8. حسن فرهنگي در 08/08/05 گفت:

  پشت کار و عظمتت را تحسین می کنم. قطرات آب اگر مدام بر روی سنگ سترگ چکه کنند بالاخره سنگ را سوراخ خواهند کرد.پیش برو و هیچ نترس و نا امید نباش.

 9. راد در 08/08/05 گفت:

  کاش من هم وقتی سن تو بودم این قدر پابرجا بودم. دیگه داره باورم میشه نسل ها پنج سال پنج سال عوض میشه. عجیب سرعت دنیا عوض شده ها!

 10. محسن در 08/08/05 گفت:

  سلام.بهروزم ها!

 11. من، خودم در 08/08/05 گفت:

  مجاز که شدی، مبارکه. امیدوارم که مجاز تر هم بشی!
  به حرف خانم سارای کواتنومی هم فکی کن. ۱۰۰ اینقدر زیاد هست که برای همه جا باشه. تازه بعد هم اگر نخواستی مشکلی نیست چون اجباری در ثبت نام نداره.
  ته یه کامنت دیگه هم نوشتم موفق باشی نمی خواستم دوباره بنویسم که تکراری بشه اما بعضی چیزها تکرارش هم خوبه پس
  موفق باشی.

دیدگاه خود را ارسال کنید