چهار ستاره مانده به صبح

شروع یک رؤیای نو

 خوش‌بختانه ادبیات، همه‌ی ما را با هم خویشاوند می‌کند. چند هفته قبل، وقتی درباره‌ی راه‌اندازی کتاب‌خانه‌ی روستایی در فرندفید نوشتم، چندتایی از دوست‌هایم اعلام آمادگی کردند تا این فکر را اجرایی کنیم. تا الان آیدا، فوژان، مه‌یا، نوشا و ویدا به‌صورت نقدی کمک کرده‌اند. از همگی ممنونم. دخترهای دیگری هم برایم نوشته‌اند که ما را در این کار همراهی می‌کنند. برایم جالب است که هنوز هیچ‌کسی از رجال لبیک نگفته است. این‌ها را می‌نویسم تا همه‌چیز روشن باشد و شفاف‌سازی کرده باشم که داریم چه‌کار می‌کنیم.

ضمناً، از بانک شهر پیامک آمده که در پی ارتقاء سیستمی از ۱۵ تا ۱۸ آبان احتمال بروز اختلال وجود دارد. اگر شماره کارت گرفته‌اید، دو سه روزی دست نگه دارید.

دوباره تکرار کنم؟

من و هولدرلین تصمیم گرفته‌ایم در راه‌اندازی کتاب‌خانه‌ در یکی از روستاهای مهریز مشارکت کنیم.

اگر شما هم دوست دارید، کتاب‌های اهدایی‌تان را به نشانی مهریز. بلوار امام علی. جنب اداره جهاد کشاورزی. دفتر نظام صنفی کشاورزی ارسال کنید.
فکر می‌کنم منطقی این است که اگر کتاب دست‌دوم در خانه دارید، با پست عادی یا سفارشی (و نه پیشتاز) بفرستید تا هزینه‌ی ارسال آن زیاد نشود.
اگر می‌خواهید کتاب بخرید و بفرستید، بهتر است از سایت ناشرها و اینترنتی بخرید تا هم تخفیف بگیرید و هم کتاب‌ها را راحت‌تر بفرستید.
اگر می‌خواهید به‌صورت نقدی کمک کنید، بگویید تا شماره کارت را برایتان بفرستم.
اگر ساکن یزد هستید و دوست دارید در برنامه‌های آینده‌ی کتاب‌خانه نیز هم‌کاری کنید، برایم بنویسید.

  1. 1 بازتاب

  2. نوامبر 14, 2014: بافق فردا » مجله هفتگی بافق فردا – شماره ششم

دیدگاه خود را ارسال کنید