چهار ستاره مانده به صبح

شروع یک رؤیای نو

اوّل، دبیرخانه‌ی نخستین جایزه ملی خلیج فارس اسامی آثار راه یافته به مرحله دوم و نهایی داوری‌ها را در بخش شعر و داستان اعلام کرد.
کتاب‌های «تاج سر کرانه» نوشته محمد ولی‌زاده، «قاب آبی» نوشته علی آقاغفار و «بر جاده‌های آبی» نوشته زنده‌یاد نادر ابراهیمی در بخش داستان بلند به مرحله نهایی راه پیدا کرده‌اند.

بر خود لازم می‌دانم ضمن تبریک به آقای ولی‌زاده، به‌زودی درباره‌ی «تاج سر کرانه» بنویسم.

دوّم، رُمان «به وقت بهشت» نوشته‌ی «نرگس جورابچیان» در ششمین نشست آموت مورد نقد و بررسی قرار می گیرد. کِی؟ روز پنج‌شنبه ۲۵ فروردین و با حضور «سپیده شاملو» و «داود پنهانی». بهانه‌ی برگزاریِ نشست هم این است که رُمانِ جورابچیان به چاپ سوّم رسیده و بله، تبریک دارد.

سوّم، «بابا باتری‌دار می‌شود» نوشته‌ی رضا ساکی منتشر شده و ضمن تبریک، به اطلاع می‌رسانم که کتاب را می‌توانید از سایت گل‌آقا، کتاب‌ فروشی افرا (ولی‌عصر، مقابل پارک ملت، طبقه‌ی همکف برج سایه)، کتاب فروشی اگر (تهران.بلوارکشاورز. ۱۶آذر. کوچه عبدی نژاد. شماره ۶) و کتاب فروشی هدهد ( ۱۶ آذر، ادوارد براون، شماره‌ی۱۲) تهیه کنید.

توضیح بیش‌تر؛ این کتاب مجموعه‌ای از داستان‌های طنز است که ساکی آن‌ها را بالای سر پدرش نوشته، درباره‌ی پدرش و مبارزه‌اش با بیماری. برای توضیح بیش‌ترتر این‌جا را بخوانید.

+ فراخوان ثبت‌نام کلاس‌های ادبی و هنری مؤسسه‌ی کارنامه (برای ورود به ف.ی.ل.ت.ر شکن مجهز شوید.)

دیدگاه خود را ارسال کنید