چهار ستاره مانده به صبح

شروع یک رؤیای نو

۴ دیدگاه نوشته شده است! »

 1. آزاد در 12/04/16 گفت:

  این کجاست؟ چیه؟ چطوری؟ کتابای انتشارات ماهی هم هستن! رویاهایت را دنبال کن!
  مردم از کنجکاووی 🙁

 2. سامان کاشی در 12/04/16 گفت:

  سلام و عرض ادب
  یکی این‌که مدت‌ها می‌گشتم کامنت‌دونی سایت رو پیدا کنم؛ بعد از مدت تفحص پیدا کردم و از بابت این کشف بسیار خوشحال و مسرورم(خب باش!)
  یکی این‌که مدت‌ها بود می‌خواستم تشکر کنم از این‌که این کتاب‌ها، افکار، نقاشی‌ها و یا هر چیزی رو که من اسمش رو ( اندیشه ) می‌گذارم با من و ما تقسیم می‌کنید. تمام قد در مقابل شما به احترام سر خم می‌کنم.
  دیگر این‌که خب نوشته‌های شما رو از زمانی که عضو گودریدز شدید می‌خوانم ، و می‌دانم کم ننوشتید و آدم معمولی نیستید و صرفاً در زندگی دغدغه‌تان تنها غم نان نیست و چیزهای زیبای دیگری هم هست، از جمله کتاب و اندیشه و می‌دانم که در طول این سال‌ها کم ننوشتید، و من هم دوست دارم نوشته شما و یا نظر شما رو درباره‌ی فلان کتاب از فلان نویسنده بدانم، آیا می‌توانید بخش فهرست موضوعی سایت رو راه بندازید؟ به صورت درست درمون؟ که خوندن درباره‌ی یک موضوع، یک نویسنده، یک کتاب برای امثال بنده راحت بشه؟

  فعلن تا باز حوصله کنم بنویسم.

 3. سامان کاشی در 12/04/16 گفت:

  اضافه شود که: بخش (از این لحاظ ) رو دیدم. چیزی مثل این آدرسی که برایتان می‌گذارم. البته این آدرسی هم که می‌گذارم آرشیو مطالب و یا برچسب‌هایش نیاز به ویرایش دارد اما باز می‌تواند منظورم را برساند: http://azarm.persianblog.ir

 4. چهار ستاره مانده به صبح در 12/04/17 گفت:

  دوست خوبم، آزاد عزیز
  اون‌طوری که پای عکس در سایت flickr نوشتن گویا این داخل ماشین یک آقای مسافرکش است. وقتِ عکاسی، ایشون و ماشین‌شون در خیابون ولی‌عصر تهران بودن. ماشین نامبرده هم پراید است و این آقا، علاوه‌بر مسافرکشی کتاب هم می‌فروشن.


  دوست خوبم، سامان عزیز

  از محبّت‌تون ممنونم. خیلی. بی‌اندازه لطف دارین نسبت به من و چهار ستاره مانده به صبح.
  پیشنهادتان درباره‌ی فهرست موضوعی فکرم را مشغول کرده است. به‌نظر من هم فکر خوبی است. شاید کمی زمان ببرد تا بتوانم نوشته‌های قبلی را ویرایش کنم، ولی برای نوشته‌های آینده سعی می‌کنم امکان برچسب‌زنی را فعال کنم تا یادداشت‌هایم قابل‌استفاده‌تر باشد.

دیدگاه خود را ارسال کنید