چهار ستاره مانده به صبح

شروع یک رؤیای نو

Mr. Magorium's Wonder Emporium

؛ آخه! مسئولِ فنّی نمی‌دونم چی چیه‌ی فلان نشده‌ی شبکه‌ی دو! یه کمی حواست رو جمع کن! ما داشتیم بعد از مدّت‌ها یه کمی لذّت می‌بردیم از این سیما. فیلم به این قشنگی، رسمن … بهش!!! همین مونده بود شما هم با احساسات ما بازی کنی که شما هم بازی کردی!!! دست‌خوش!

؛ الان بهترم. آن مسئول فنّی را هم بخشیده‌ام که حواسش جمع کارش نبوده و فیلم به این قشنگی را ضایع کرده است که ما مجبور باشیم فیلم ِ همزمان دو زبانه را ببینیم! فقط اشکالش در این بود که شبکه‌ی دو از وسط فیلم متوجّه شد یک‌جای بزرگِ کار دارد می‌لنگد و آن وقت، ما دیگر عادت کرده بودیم به هر دو زبان که یک‌بار آن صدای اصلی را بشنویم در زیر صدا و بعد، صدای دوبلورها را … و اینکه یکهو پخش فیلم قطع شد تا آن زیرنویس ِ پُر از عیب نوشتاری رد شود با تصاویر گل و بلبل که مثلن بگوید مشکل فنّی دارد صدای فیلم و فلان و پخش مجددش پنج‌شنبه و … ما بُغض شدیم فقط. دلمان توی آن اسباب بازی فروشی مانده بود که بی‌خبر پرت‌مان کردند به همین‌جا. بدونِ آقای مگوریووم …

  Mr. Magorium’s Wonder Emporium و  Mr. Magorium’s Wonder Emporium 

۵ دیدگاه نوشته شده است! »

 1. کارگر در 08/08/05 گفت:

  دیدی ؟
  اینقدر اینجا و آنجا یادداشت گذاشتم که از دستم نرود آخر هم رفت.
  چطور بود حالا؟

 2. خاطره در 08/08/05 گفت:

  ٍسلاممممممممممممممممممممم
  سال نو مبارک…………………
  دلم ضعف رفته بود برای اینجا…برای تو…برای …

 3. نرگس در 08/08/05 گفت:

  چه ضایع بود!

 4. واصح در 08/08/05 گفت:

  از آشپزخونه گوشم به تلویزیون بود. درست نیم دقیقه بعد از اینکه گفتم: "یعنی یه نفر پیدا نمیشه این مدل پخش فیلم رو کنترل کنه؟!!!" برنامه قطع شد! بسیار مضحک! شرط می‌بندم شماره آینده مجله همشهری جوان این موضوع رو در راس فیلم‌های تمشک طلایی بذاره!


  چهار ستاره مانده به صبح؛
  :: یحتمل این‌طوری می‌شود که شما نوشته‌اید.

 5. somaye در 14/07/24 گفت:

  چند وقت پیش دوباره پخش شد از تی وی :))

دیدگاه خود را ارسال کنید