چهار ستاره مانده به صبح

شروع یک رؤیای نو

۱ )؛ توضیح درباره‌ی مواردی از ستون سمت چپ اینجا؛ به عنوان مثال، بخش آشنایان، یعنی آن گروه از دوستان و بزرگواران که مرا می‌شناسند کم و بیش. {دست‌کم یک‌بار} دیده‌اند مرا و اسم و فامیل‌ام را می‌دانند. لینک وبلاگ‌های ایشان نیز به ترتیب سن است؛ از بزرگ‌ترین به کوچک‌ترین. لینکدونی شماره ۲ نیز همان ROYA’s shared items است در گوگل ریدر. تفاوت‌اش با آن لینکدونی شماره ۱ در این است که بیشتر لینک مطالبی را می‌گذارم اینجا که وبلاگ‌شان فل.تر است. آن دیگران نیز دوستان واقعی و مجازی هستند در کنار همدیگر. ترتیب‌شان بنا به دلخواه گوگل است و اراده‌ی من کمترین دخالتی در آن نداشته است.

۲ )؛ خواهشانه؛ من اینقدر واضح و شفاف برایتان می‌نویسم. رک و صادقانه. هرجایی هم که لازم باشد لینک می‌دهم به سوابق یا دیگر وبلاگ‌ها و سایت‌ها. من فکر می‌کنم شما آنقدر بلاگر هستید که دیگر بدانید نوشته‌های رنگی در یک وبلاگ یعنی لینک. بیکار نیستم که هی آبی و نارنجی کنم و لینک بدهم. می‌خواهم ابهامی باقی نماند و حرف تکراری ننویسم هی. می‌بینید من چقدر خوبم؟ آن وقت شما زحمت نمی‌دهید به خودتان حتّی کلیک کنید روی آن لینک‌ها. در حالت عادی مهم نیست. امّا، وقتی برایتان سؤال پیش می‌آید و سؤال را برایم می‌نویسید!!! درحالی که جواب همان‌جا جلوی چشم‌تان هست! ببخشین ولی، من حوصله‌ام از شما سرمی‌رود! جدی می‌گویم. الان خشانت محض هستم.

۳ )؛ تکرار می‌شود برای آخرین بار؛ ما، یاهو مسنجر را delete کرده‌ایم. یعنی،delete کرده‌ایم. آن لاین هم که باشیم، متوجّه پی‌ام‌های شما نمی‌شویم. پس اگر پیغامی، پسغامی بود، لطف کنید ایمیل بفرستید. سخت‌تان بود کامنت خصوصی بگذارید. اگر شماره تلفن‌ام را دارید، پیامک بفرستید.

دیدگاه خود را ارسال کنید