چهار ستاره مانده به صبح

شروع یک رؤیای نو

The Great Beauty – 2013

نظرم؟ آقای جپ سرنوشتِ مقدّرم را به یادم آورد و این‌که هستی و نیستی دو روی یک سکّه‌اند. بااین‌حال، فیلم قصّه‌ی خاصّی ندارد.  در ستایش/نکوهشِ رُمِ باشکوه و پُرابهت ساخته شده است و اگر عاشق ایتالیا هستید، آن را ببینید. درغیراین‌صورت؟ نبینید. چه کاری‌ست آخر این همه وقت بگذارید برای تماشای یک فیلمِ بی‌سروته و طولانی!

۲ دیدگاه نوشته شده است! »

 1. مینو در 14/04/13 گفت:

  سلام خانوم چهار ستاره، یکی دو هفته بیشتر نیست که با وبلاگت اشنا شدم و خیلی از نوشته هاتون رو خوندم و دوستشون داشتم. اگه تا حالا فیلمهای best offer و the book thief رو ندیدی بهت پیشنهادشون میکنم. حدس میزنم خوشت بیاد:))

  *
  *
  *
  چهار ستاره مانده به صبح؛ سلام و ممنونم ازت به خاطر لطفت به وبلاگم و معرفی فیلم‌ها. حتمن دانلود می‌کنم و می‌بینم. بلکه هم نظرتون درست بود و خوشم اومد.

 2. پویان در 14/04/18 گفت:

  من فکر می کنم البته فیلم یه چیزهایی هم می‌خواست بگه. زندگی پر تجمل بالانشین‌های رومی (و انگار پوچ و ولنگارانه) و یک‌جور بورژوازی امروزی در روم. یک قسمت جالب هم بود که شخصیتی در فیلم که اسمش (اگه اشتباه نکنم) رومان بود (یعنی رومی) از این اوضاع شهر خسته است و میره تا دور از روم در خلوت زندگی کنه. و اینجوری یک رومی اصیل روم رو ترک می‌کنه.
  *
  *
  *
  چهار ستاره مانده به صبح؛ اوهوم. با شما موافقم و برای همین نوشته‌ام فیلم در ستایش و نکوهشِ رُم است.

دیدگاه خود را ارسال کنید