چهار ستاره مانده به صبح

شروع یک رؤیای نو

اصلِ کتاب به زبان فرانسه بوده که جوزف منصور به عربی ترجمه کرده و بعد، عباس برغانی متنِ عربی را به فارسی برگردانده. شبیه همه‌ی اطلس‌های دیگر، در این کتاب هم نقشه‌های جهان را می‌بینیم به تفکیک قاره‌ها و درباره‌ی حیوانات، آب‌وهوا، گیاهان، اقتصاد و فرهنگِ مردمِ نقاط مختلف دنیا می‌خوانیم. با این فرق که تصاویر کتاب و توضیح پای هر نقاشی برای کودکان کشیده و نوشته شده است. خلاصه، اطلس کودکان یک کتاب کمک‌آموزشی خوب برای بچّه‌های دوره‌ی ابتدایی است که در قطعِ بزرگ (می‌شود گفت آچهار) چاپ شده و رنگی‌رنگی است و چاپ دوم آن (۱۳۹۰) ۶۸۰۰ تومان قیمت دارد.
این کتاب  از سوی انتشارات آمیس با هم‌کاری انتشارات فرهنگ مردم منتشرشده و می‌توانید آن را با تخفیف (به قیمت ۵۶۰۰ تومان) از آدینه‌بوک بخرید و یا از پخش فرهنگ و هنر در خیابان انقلاب (ساختمان ایرانیان) تهیه کنید.

برای دیدن تصاویر بیش‌تر از این کتاب کلیک کنید  این‌جا و این‌جا و این‌جا و این‌جا.

۱ دیدگاه نوشته شده است! »

  1. زهره موسوی در 11/09/16 گفت:

    سلام. من این کتاب را برای پسر هشت ساله ام خریده ام. علاوه بر جذابیت های ظاهری مثل روکش اکریلی محتوای بسیار خوب و آموزنده ای دارد. اطلاعات مختصر و مفید در رابطه با جهان به کودک می دهد. به انتشارات آمیس بابت توجه به کیفیت همراه با محتوایی سازنده تبریک می گویم. موفق باشید.

دیدگاه خود را ارسال کنید